8 Eylül 2011

2011-2012 Sezonu Başlıyor

Futbolda lig heyecanı şike iddaalarının patlak vermesi sebebiyetinden rötarlı bir şekilde 9 Eylül'de start alıyor. Yeni sezonda playoff sistemi ilk kez uygulanacak. Şikeye adı karışan kulüpler yeni sezonda olacaklar mı? sorusu uzun süredir kafalarda. Türkiye Futbol Federasyonu şuan için ligden düşen yada eksi puan ile başlayacak takımlar olacağını söylemedi. İddaaların sonuçlanmasının ardından suçlular cezasını alacaklardır elbette ama şu sıralar cezaların hafiflemesi ve şikeye karışan takımların,kişilerin yanına kar kalması için elinden geleni yapıyor(!)

Tüm bu kaos ortamına rağmen Türkiye Ligi 54. sezonuna girmeye hazırlanıyor. Yeni sezona 11 yeni oyuncu ve yeni teknik direktör Fatih Terim yönetiminde lige başlamaya hazırlanan takımımız geçen sezondan Baros hariç tüm yabancı oyuncular ile yolları ayırdı ve yeni isimler kadroya dahil etti. 3. Fatih Terim dönemi başlarken yeni antrenörler de geldi. Efsane oyuncularımızdan Hasan Şaş,Taffarel,Ümit Davala da teknik kadroda yer alıyor.

Yeni sezona İstanbul Büyükşehir Belediyespor deplasmanında merhaba diyecek takımımız rakibi ile İstanbul Atatürk Olimpiyat stadında Pazar günü saat 20.00'de karşı karşıya gelecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder