13 Haziran 2015

GS Dergi; Şampiyonluk sayımız bayilerde


Galatasaray Dergisi’nin 147. sayısı şampiyonlukların koleksiyonu olarak taraftarımızla buluşuyor. 13 yıldır sarı ve kırmızının olduğu her alanı kuşatan Galatasaray Dergisi’nin 147. sayısı 212 sayfa geniş içeriğiyle bugün İstanbul'daki bayilerde yerini aldı. Galatasaray Dergisi, 13 Haziran Cumartesi günü Türkiye'deki tüm bayilerde olacak. Şampiyon Galatasaray'ın teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, kaptanı Selçuk İnan, Şampiyon Galatasaray Odeabank koçu Ekrem Memnun, özel röportajlarının yer aldığı Galatasaray Dergisi, Çanakkale gezisi, Galatasaray'da Seçim ve şampiyonluklara dair dosyalarla okurlarının karşısına çıkıyor.

Mayıs ayının bütün karşılaşmaları, istatistikler, haberler, sadece Galatasaray Dergisi'nde bulabileceğiniz birbirinden güzel şampiyonluk fotoğrafları ve daha birçok farklı konu, Haziran 2015 sayısında...

Yeni sayımızda Çanakkale Savaşı'nda Galatasaray ve TKBL Şampiyonu Galatasaray Odeabank olarak iki ayrı poster armağanı da var.

Haberin devamına galatasaray.org adresinden ulaşabileceğiniz gibi dergimize de Türkiye'deki tüm bayilerden ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder